Hakkımızda

   "SOYER" markası, halı sektöründe başladığı yolculukta rotasını beyaz eşya ve tüketici elektroniği sektörüne çevirerek ana faaliyet konusunu bu alanda derinleştirdi. Farklı bakış açısı ve insan odaklı hizmet anlayışıyla kısa sürede dikkatleri üzerine çekti.  Zaman içinde geniş bir ağa ulaştı ve Siemens Türkiye'nin geleneksel bayi kanalları arasında Türkiye'nin en büyük bayisi oldu.

400 milyon TL’yi aşan bir satış hacmi olan SOYER, Perakende sektörünün en büyük ilk 50 şirketi arasında yer almaktadır
 

  Çeyrek asırlık tecrübesiyle, Dünyanın lider beyaz eşya  ve tüketici elektroniği  markalarının Türkiye operasyonlarının amiral gemisi olarak yoluna devam eden SOYER ilk günkü azmi ve insan odaklı hizmet anlayışı ile büyüme politikasını sürdürmektedir.

SOYER Holding olarak otomotiv, gayrimenkul, elektronik, mobilya, dayanıklı tüketim malları ve teknoloji olmak üzere çok farklı dinamiklere sahip altı sektörde faaliyet gösteriyoruz.
     

   "SOYER" geçmişte olduğu gibi gelecekte de temel değerlerinden ödün vermeden ülkemize ve insanımıza hizmet etmeye, yarınlarımızın sağlam temeller üzerinde inşa edilmesine katkı sunmaya kararlılıkla devam edecektir.

SAYGILARIMLA
Yönetim Kurulu Başkanı
AHMET SOYER